ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣିକୁ ଗେହିଁଲି-୨ Mo Sangara Bhauni Charu Ku Genhili – 2

ଭାଉଜ.କମ ରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ମୁ ସୁନିତା ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ଆଜିର କାହାଣୀ ମୋ “ସାଙ୍ଗର ଭଉଣି ଚାରୁକୁ ଗେହିଁଲି-୨ Mo Sangara Bhauni Charu Ku Genhili – ୨” ପଢିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା lagiba ଆସ କରୁଛି ଆପଣ ନିଜର ମତାମତ ଆମ ସହ ଶେୟାର କରିବେ |

ଦିନେ ଚାରୁ ମୋତେ ଫୋନ କଲା ଭାଇ କଣ କରୁଚ୍ ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାଇ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆସୁନ ଆଜି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ତମ କଥା ବହୁତ୍ ମନେ ପଡୁଚି ମୁଁ କହିଲି ତୋ କଥା ବି ମୋର ବହୁତ ମନେ ପଡୁଚି ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆସ ତମ ପାଇଁ ଖାନା ବନେଇଚି ସେଠୁ ମୁଁ ରାତି ୯ଟା ରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲି ଆଉ ବେଲ ବଜେଇଲି ଚାରୁ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ୟ ହେଇଗଲି କାରଣ ସେ ଗୋଟେ ପତଳା ଶାଢି ପିନ୍ଧିଥାଏ ଆଉ ଭିତରେ ଶାୟା ବ୍ଲାଉଜ ପୁରା ଦେଖାଯାଉଥାଏ ଓଃ କି ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥାଏ ତାପରେ ସେ କବାଟ ଦେଇଦେଲା ହଠାତ ମୁଁ ତାକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି ଚାରୁ ବି ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ପରା ତମ ସହ ମୋରି ଚ ଉଠି ରାତି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ମୋ ମାଇପ ହେବୁ ମୁଁ କେବେ ବିଶ୍ବାସ କରିନଥିଲି ହଁ ଭାଇ ତମେ ତ ମୋ ଘ ଇତା ତା ପରେ ଚାରୁ ଖାଇବା ଆଣିଲା ଦୁହେଁ ସାଥି ହୋଇ ଖାଇଲୁ ଖାଇସାରି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଯାଅ ମୋ ରୁମ୍ ରେ ବସ ମୁଁ ସବୁ କାମ ସାରି ଆସୁଚି
ତାପରେ ଚାରୁ ମିଠା ଆଉ ଖିର ଆଣି ଆସିଲା ଚାରୁ ଶାଢିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ଲାଗୁଥାଏ ଚାରୁ ଆଣି ମୋତେ ଖିର ଦେଲା ପି ଇବାକୁ ମୁଁ ଖିର ପୀ ସାରି ସେ ଆଣିଥିବା ରସଗୋଲା ତାକୁ ଖୁଆଇ ଦେଲି ଚାରୁ ଖୁସିରେ ଖାଇଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଏତେ ଭଲ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ ଆଜି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଚି ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ମୋତେ ଯୋଉ ସୁଖ ଦେଇଚ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ତାପରେ ମୁଁ ତା ଶାଢିଆଡେଇ ତା ମଥାରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ସତରେ ତମେ ବହୁତ୍ ଭଲ ତାପରେ ମୁଁ ଚାରୁକୁ ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁହ ସାରା ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ବି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ୟା ଭିତରେ ମୁଁ ତା ଦେହରୁ ଶାଢି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତା ବ୍ଲାଉଜ ସହ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ତମ ଦୁଧ ଚିପା ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ଯେମିତି ହେଇଚିନା ଖାଲି ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଇଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଖାଉନ ଭାଇ ମୁଁ କଣ ମନା କରୁଚି ତମେ ପରା ମୋ ଘ ଇତା ମୁଁ କହିଲି ହଁଲୋ ଚାରୁ ତୁ ତୋ ମୋ ମାଇପ ତାପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ବ୍ରା ପୁରା ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ଆଗ ଅପେଖ୍ୟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ଲାଗୁଚି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ କଣ ଦେଖୁଚ ତମେ ତ ଦଳି ଦଳି ଏତେ ବଡ କରିଦେଇଚ ଓଃ ଭାଇ ଦୁଧ ଖାଅ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୁଁ ସେଠୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ତା ବାମ ପଟ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଆରପଟ ଦୁଧ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ତା ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଦୌଥାଏ ଆଉ ଡାହାଣ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁ ଥାଏ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋତେ କାଟୁଚି ତମେ କାମୁଡି ଦ ଉଚ କିନ୍ତୁ ଭାଇ ତମେ ଯେମିତି ଦୁଧ କୁ ରଗଡୁ ଚ ନା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି ତୋ ବାଦାମି କଲର ର ଭୁଣ୍ଡି ଆହୁରି ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ତାପରେ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଶାୟା ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ଦେଖିଲି ସେ କିଛି ପିନ୍ଧିନି ତା ପରେ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ଆଜି ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ନା ଆଜି କିଛି ପିନ୍ଧିନି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ କଣ ପୁରା ଓଦା ଲାଗୁଚି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲାଣି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ତୋ ବିଆ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଚି ତା ପରେ ଚାରୁ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି କାଢିଦେଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତ ହେଇଚି ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ହେଇଚି ଯେ ଆର ଥର ମୋ ବିଆ ଫାଟିଯାଇଥିଲା ତାପରେ ଚାରୁ ବାଣ୍ଡର ଅଗ କୁ ଧରି ତଳ ଉ ପର କଲା ମୋତେ ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଚାରୁ ସେମିତି କର ଆହୁରି ଯୋର ରେ କର ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡରୁ ବହୁତ ଗିଜ ବାହାରୁଚି ସେଠୁ ଚାରୁ ଗିଜ କୁ ଚାଟି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଲା କରି ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲିତା ବିଆ କୁ ଚାଟୁ ଥାଏ ଆଉ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ଚାଟ ଆହୁରି ମୁଁ ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ବେଳେ ବେଳେ କାମୁଡି ଦିଏ ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଏମିତି ହୌଥାଏ ଏଣେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡୁଥାଏ ଚାରୁ ଏତେ ଗରମ ହେଇଗଲା ଯେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଚାଟୁଥାଏ ତା ବିଆକୁ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କର ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାବିଆ ର ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ତ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମେ ଯେମିତି ମଜା ଦେଉଚ ନା ସେଥିପାଇଁ . ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମର ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୋ ବିଆ ପୁରା ମେଲା କରିଦେଲଣି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ବି ସେମିତି ହେଇଚି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତୋ ନାହିରେ ବାଜୁଚି. ଭାଇ ଆଜି ମୋତେ ଠିଆ ରେ ଗିହଁ ସେଠୁ ଚାରୁ କୁ ଠିଆ କରି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦୁଧ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ମଜା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ଓଦା ହେଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ କେମିତି ଲଗୁଚି ସେ କହିଲା ପଚାରନି ଭାଇ ଏମିତି ମଜା ଆସିବ ଠିଆ ରେ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୋର ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହୁଁଥାଏ ସେ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଗିହଁ ମୋ ବିଆ ଫଟେଇଦିଅ ଏମିତି ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି କଲେ ତୁ ପେଟେରେ ହେଇଯିବୁ ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ପେଟେରେ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ଆଉ ପେଟେରେ ହେଲେ ମେଡିସିନ୍ ଖାଏଇଦେବି ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଆର ଥର ଯୋଉ ଗେହିଥିଲ ମୁଁ ପେଟେ ରେ ହେଇଥିଲି ଆଉ ମେଡ୍ସିନ୍ ଖାଏଥିଲି ମୁଁ କହିଲି ହୌ ଚାରୁ ତାପରେ ତାକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ସବୁତକ ଗିଜ ଭିତରେ ଛ୍ହାଡିଦେଲି ଠିକ୍ ସେତେବେଳକୁ ତାରି ବି ବାହାରି ପଡିଲା ଚାରୁ ମୋତେ ଆହୁରି ଯୋର ରେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଭାଇ ମୋରି ବି ବାହାରିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ବାହାହେଲା ପରେ ବି ତମଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବି

------------------- Read Hindi Sex Kahani On Bhauja.com Odia sex stories Odia Sex Story
ଦେଶୀ ଆଣ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ଅନୁଭୁତୀ - Desi Aunty Nka Saha Jouna Anubhuti
ସୁନିତା ଭାଉଜ: ମୋ ଲଙ୍ଗୁଳୀ ଦେହର କଳ୍ପନା - Sunita Bhauja: Mo Languli Dehara Kalpana
ଭାଇକୁ ପଟେଇ ମୋର ଗରମ ବିଆକୁ ଶାନ୍ତ କଲି – Bhai Ku Patei Garama Bia Ku Santa Kali
ମୋ ଯୌନ ଭିଳାଷୀ ସୁନି ନାନୀକୁ ଗେହିଁଲି - Mo Jouna Bhilasi Suni Nani Ku Genhili
ଗାଁ ସାଙ୍ଗ ଆଲୋକ ସହ କାମିନିର ପ୍ରିତି – Gan Sanga Aloka Saha Kamini Ra Priti
କଳଙ୍କିନି କାମିନିର କଳଙ୍କିତ ଯୌନ ଜିବନ – Kalankini Kamini Ra Kalankita Jouna Jibana
ଦିପାବଳୀ ର ରାତିରେ ଦୁଇ ଭାଉଜଂକ ସାଥିରେ (Diwali Ra Raatire Dui Bhauja nka Sathire ) full

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*